IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

«ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

IV ВСЕУКРАЇНСЬКА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І МОВЛЕННЯ»

6–7 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», яка відбудеться 6–7 листопада 2014 року на базі Національного університету «Острозька академія».

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

• специфіка мовних норм на фонетичному і лексичному рівнях;

• культуромовні особливості граматичного ладу української мови;

• пріоритетні напрями розвитку шкільної лінгводидактики;

• інноватика лінгвістичної освіти у ВНЗ.

Матеріали буде опубліковано в збірниках «Наукові записки. Серія «Філологічна», «Наукові записки. Серія «Психологія і педагогіка», затверджених ВАК України, до початку конференції.

Контактна інформація:

тел. (03654) 2-29-49,

0988345820 — Столяр Зоя Володимирівна, 0988356240 — Федорич Христина Миколаївна,

e-mail: kafedra.ukr@oa.edu.ua

Адреса оргкомітету:

кафедра української мови і літератури,

Національний університет

«Острозька академія»,

вул. Семінарська, 2,

м. Острог, Рівненська обл.

Програма конференціїПрограма конференції
Файл .doc, 3,64 Мб