Міжнародна інтернет-конференція «Сучасні дослідження когнітивної психології» (IICRACP – 2014)

Загальна інформація

Прийняття тез доповідей та реєстрація для участі в конференції є відкритою з 1 Лютого по 1 Квітня 2014 року. Відібрані тези доповідей будуть опубліковані в он-лайн режимі на веб-сторінці Конференції. Он-лайн сесія буде відкритою протягом місяця з дня відкриття Конференції, з можливістю коментування та обговорення поміж учасниками конференції та відвідувачами сайту. Тези-доповідей IICRACP-2014 також будуть опубліковані та видані окремим збірником. Автори робіт матимуть можливість взяти участь в он-лайн відео-конференції, де вони матимуть змогу представити свої доповіді усно та взяти участь в їх обговоренні поміж іншими учасниками конференції. Робочими мовами конференції є українська, російська та англійська мови. Орг. внесок за участь у Конференції не передбачається, однак публікація у збірнику є платною, і учасники будуть проінформовані про оплату з усіма деталями у підтверджуючому листі.

Оформлення тез-доповідей

Основними вимогами щодо оформлення тез доповідей є такі:

Назва тез доповіді. Назва тез доповіді повинна якомога більше відображати змістовну частину тексту доповіді та результатів самого дослідження.

Реквізити автора. Відразу після назви вкажіть будь ласка усіх авторів тез доповіді з вказаною електронною адресою в дужках (за наявності співавторів ). Автор який презентуватиме доповідь повинен бути згаданим першим в перерахованому списку. Дана інформація відносно співавторів роботи необхідна для уникнення конфліктів та збереження авторських прав.

Тематика. Вибір теми, підтеми дозволить Організаційній комісії ідентифікувати приналежність доповіді до тієї чи іншої сфери когнітивної психології. Даний тип ідентифікації допоможе здійснити розподіл доповідачів відносно секцій, де будуть обговорюватися схожі та взаємопов’язані тематики досліджень.

Ключові слова. Вам потрібно обрати з усього списку слів три ключових слова, за якими буде задано режим пошуку вашої роботи, вони повинні максимально відображати сутність вашої роботи.

Тези доповідей. Обсяг тез доповідей повинен бути не більшим, аніж 2,300 символів, включно із пунктуацією (але без врахування пробілів). Після оформлення самого тексту, включіть сюди необхідні таблиці та малюнки. Зауважте, не потрібно повторювати інформацію відносно автора тез, назви чи іншої інформації, що вже була згадана вами на попередніх етапах оформлення тез.

Література. Після оформлення тексту тез необхідно вказати перелік використаних джерел – список літератури. Рекомендовані вимоги до оформлення даного списку є АРА норми, проте, якщо Ви з ними не ознайомленні, Ви можете використати ті норми оформлення списку літератури, які є прийнятими у Вашій країні.

Приклад оформлення тез доповіді
DOC, 44 Кб

Інструкції реєстрації

Після того як Ви оформите тези-доповідей згідно інструкцій Вам потрібно завантажити Реєстраційну Форму та заповнити її. Завершивши цю процедуру Вам необхідно надіслати наступні документи: (1) Тези-доповідей (pdf та MWord варіанти документів), (2) фото учасника (jpg-файл) та заповнену (3) Реєстраційну Форму за адресою iicracp2014@oa.edu.ua

Тематика конференції:

• Мозок та когнітивні процеси
  • Когнітивна неврологія
  • Пізнання і емоції
  • Процеси пізнання в системі навчання
  • Нейропсихологія
  • Розлади сфер пізнання
  • Нейролінгвістика
  • Когнітивна інженерія
  • Соціальне пізнання
  • Штучний інтелект
  • Когнітивна психологія в сфері прийняття рішень
  • Внесок когнітивної психології у вивчення людського інтелекту
  • Внесок когнітивної психології у вивчення психології особистості
  • Когнітивні стилі у структурі особистості
  • Актуальні проблеми когнітивної психотерапії
  • Процеси мислення особистості у нормі та патології
  • Актуальні дослідження ментальних моделей
  • Проблема ментальної репрезентації та ментального простору
  • Проблеми когніції та комунікації
  • Увага
  • Сприймання
  • Пам’ять та метапам’ять
  • Мислення та прийняття рішень

Організаційний комітет:

Пасічник І.Д., доктор психологічних наук, професор, ректор НаУОА, академік Академії Вищої Школи України (співголова оргкомітету).

Максименко С.Д., доктор психологічних наук, професор, директор Інституту психології ім. Г.С. Костюка, дійсний член АПН України (співголова оргкомітету).

Каламаж Р.В., доктор психологічних наук, професор, проректор з навчально-виховної роботи НаУОА.

Джонсон Ф.У., доктор психологічних наук, доцент, завідувач лабораторії пам’яті та метапізнання Стокгольмського університету.

Плиска Ю.С., кандидат педагогічних наук, професор кафедри освіти і культури Варшавського університету наук про життя.

Засєкіна Л.В., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Занєвська Т., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри освіти і культури Варшавського університету наук про життя.

Шугай М.А., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА (організаційний секретар).

Волошина В.О., аспірант, завідувач Науково-дослідної лабораторії когнітивної психології НаУОА (заступник орг. секретаря).

Розклад IICRACP — 2014

Конференція: 15 Травня — 15 Червня 2014

Тези-доповідей: Квітень 1, 2014

Підтвердження реєстрації: Квітень 15, 2014