Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

VIІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

«ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України у 2014році проводить VIІ Всеукраїнську олімпіаду з Міжнародною участю «Юні знавці Біблії»

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші предмети духовно-морального спрямування.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Важлива інформація:

Початок о 10 год.

9-10 квітня 2014 року олімпіада для:

• дітей дошкільного віку
  • учнів 1-8 класів загальноосвітніх шкіл

15-16 травня 2014 року олімпіада для:

• учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл
  • учнів професійно-технічних училищ
  • студентів вищих навчальних закладів

•  Подання матеріалів (творча робота (малюнок, аплікація, тощо); лист; есе; наукова робота; соціальний проект) та заявок на участь в олімпіаді до 15 березня 2014 року

Адреса:

•  Науково-дослідницька Лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800.
  •  E-mail: christian.lab@oa.edu.ua
  •  Web-site: http://www.cristia.org
  •  Web-site: http://www.oa.edu.ua
  •  Оргкомітет, тел. 067-104 5737