Інтернет-конференція з міжнародною участю “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТЕКСТІВ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Всеукраїнської науково-практичної заочної Інтернет-конференції з міжнародною участю

Тематичні напрямки:

1. Впровадження сучасних технологій в процесі викладання англійської мови.

2. Психолого-методологічні аспекти викладання англійської мови у закладах освіти.

3. Принципи та завдання викладання англійської мови в умовах білінгвізму.

4. Метод нового історизму: паралельне читання літературних і нелітературних текстів ХІХ - ХХІ ст.:

- інтертекстуальний аналіз ( література і медицина, і криміналістика, і економіка, і адміністративні документи.

- дискурсивний аналіз (без поділу на жанри, суцільний потік літератури)

- біографічний аналіз (життя особистості в дискурсах і текстах)

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету „Острозька академія” з видачею сертифікату про участь у конференції.

2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України від 22 квітня 2011 р. №-1-05/4.

3. Розміщення статті у Науковому блозі Національного університету „Острозька академія” та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових виданьУкраїни.

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається!

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ