VII Регіональний фестиваль соціальної реклами

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія»

запрошує абітурієнтів та студентів

взяти участь у конкурсі рекламних проектів на тему:

Культурна ідентичність: ми, країна, світ

Все, що Вам необхідно для участі — це:

1.  Реалізувати Ваші креативні ідеї у рекламні проекти;
  2.  Подати заявку на участь та заповнити аплікаційну форму;
  3.  Надіслати рекламний проект до 12 листопада 2014 року;
  4.   Представити власний рекламний проект.

Конкурс відбудеться 19 листопада 2014 року в таких номінаціях:

•  Телевізійна реклама;
  •  Друкована реклама;
  •  Постери для зовнішньої реклами та плакати;
  •  Інтернет-реклама;
  •  Рекламна фотографія;