Презентація на тему «Можливості участі в освітніх програмах для студентів та викладачів в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус Mундус (“Erasmus Mundus”) та програми академічного обміну студентів та викладачів «Fulbright» (США).

6 листопада 2014 року о 17.00 год. в аудиторії № 2

Національного університету «Острозька академія» відбудеться презентація на тему «Можливості участі в освітніх програмах для студентів та викладачів в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус Mундус («Erasmus Mundus») та програми академічного обміну студентів та викладачів «Fulbright» (США).

Семінар проводитиме випускник програми академічного обміну Fulbright (США), стипендіат програми «Erasmus Mundus», керівник Центру політичних досліджень НаУ «ОА», кандидат політичних наук, доцент, викладач НаУ «ОА» Мацієвський Юрій Володимирович.

Запрошуються усі бажаючі!