Острозька академія запрошує абітурієнтів на Дні відчинених дверей

Графік Днів відчинених дверей у листопаді-грудні 2014 року

11 листопада

Гуманітарний факультет (культурологія)

12 листопада

Факультет міжнародних відносин (міжнародні відносини, країнознавство, історія)

19 листопада

Факультет політико-інформаційного менеджменту (документознавство та інформаційна діяльність, політологія, психологія)

Гуманітарний факультет (культурологія)

Факультет романо-германських мов

20 листопада

Гуманітарний факультет (українська мова та література, літературна творчість)

25 листопада

29 листопада

Загальноуніверситетський день відчинених дверей

3 грудня

Економічний факультет

Інститут права ім. І.Малиновського

Факультет романо-германських мов

4 грудня

Гуманітарний факультет (журналістика, культурологія, релігієзнавство)