"Українська діаспора: проблеми дослідження"

У Національному університеті «Острозька академія» 25-26 вересня 2014 р. відбудеться VI Міжнародна наукова конференція «УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА: ПРОБЛЕМИ ДОСЛІДЖЕННЯ».

Робота конференції планується за наступними напрямами:

• Українська діаспора як історичне, соціальне та демографічне явище

• Перспективи співпраці між діаспорою і Україною

• Суспільно-громадське життя в діаспорі

• Мистецькі здобутки в діаспорі

• Українська освіта в діаспорі

• Розвиток науки в діаспорі

• Видатні українці за межами України

• Міжнародна діяльність діаспори

• Архіви, архівні фонди і книжкові колекції діаспори в Україні та за кордоном

• Українські періодичні видання в діаспорі

Робочими мовами конференції є українська, англійська, французька, німецька.

Заявку на участь у конференції слід надіслати на адресу: diaspora@oa.edu.ua або поштою.