Програма відзначення Дня української писемності та мови у Національному університеті «Острозька академія»

Програма відзначення Дня української писемності та мови у Національному університеті «Острозька академія»

3-11 листопада 2014 р.

• 3-11 листопада 2014

«Поетична сушка» (старомонастирський корпус)
Акція «Наголошуй правильно!»
Акція «Слухаймо українське, любімо українське!»

• 4 листопада 2014

Акція «Захищайте крихітну свічечку букви «Ї»

• 5 листопада 2014

Акція «Пишемо академічне оповідання разом!» (центральний корпус, з 10:20 год.)
Лінгвістичний КВК (П-5, початок о 15:25 год.)

• 6 листопада 2014

Уривок із п’єси Г. Чубая «Вертеп» презентує театральна студія «Дивись!» (головний корпус, початок о 12:20 год.)

• 6-7 листопада 2014

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови та мовлення» (актова зала)

• 7 листопада 2014

«Мелодія українського слова», виступ ансамблю скрипалів та декламаторів головний корпус, початок 12:20 год.)

• 10-11 листопада 2014

Тренінг з ораторського мистецтва «Майстерність сучасного українського ритора» (ауд. No2, початок о
15:25 год.)

• 11 листопада 2014