Конкурс на кращий гімн Національного університету «Острозька академія»

Положення про конкурс

Метою проведення конкурсу є пропагування величної історії та сучасної місії університету, єднання студентів та працівників в усвідомленні власної причетності до збереження непересічної спадщини та творення майбутнього Острозької академії.

Завдання конкурсу: написання тексту та музики гімну Острозької академії як складової символіки університету.

Організаторами конкурсу є ректорат Національного університету «Острозька академія», Культурно-мистецький центр та Братство спудеїв.

Змагання проводиться серед студентів денної та заочної форми навчання Національного університету «Острозька академія» в рамках відзначення Року української пісні. Текст та музика гімну можуть створюватися як індивідуально, так і у складі творчих колективів з дотриманням таких вимог:

• До участі у конкурсі допускаються україномовні тексти, покладені на музику, а за бажанням – аудіо- та відеозаписи пропонованих гімнів;
  • Гімн повинен бути музично-поетичним твором урочистого характеру, що має цілісне композиційне оформлення, чітку ідейність, призначений як для індивідуального, так і для масового виконання;
  • Зміст тексту повинен відображати історію Острозької академії як першого вищого навчального закладу Східної Європи, а також підкреслювати її непересічну роль у сучасному культурно-освітньому просторі;
  • Пропонований гімн обов’язково повинен бути авторським, не містити плагіату, відповідати морально-естетичним зразкам.

Участь у конкурсі означає згоду авторів на подальше використання їх твору, а також – можливе редагування чи аранжування.

Журі конкурсу призначається Оргкомітетом та складається із осіб, компетентних у музичній, поетичній сферах, питаннях сценічної культури та pr-менеджменту. Рішення журі є остаточним та перегляду чи оскарженню не підлягає.

Переможець конкурсу (студент чи творча група) отримає грошову премію.

Бланки заяв можна отримати у директора Культурно-мистецького центру Дар’ї Василівни Шваї.