Відзначення 500-річчя битви під Оршею

Дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів. Мінімум теорії — максимум практичних вправ і корисного досвіду для майбутнього навчання за фахом «Журналістика» і практичної діяльності в ЗМІ!

•  Як найкраще підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика»?
  •  Як перевірити, чи журналістика — це справді твоє?
  •  До чого варто бути готовим, обираючи професію журналіста?
  •  Що таке новини і де їх шукати?
  •  Як брати інтерв’ю?
  •  Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста».

У програмі Школи, окрім занять, — зустріч із  керівництвом академії, надання консультацій щодо умов вступу та навчання.

По закінченні видається диплом.

Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу при вступі на спеціальність «Журналістика».

Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.

Випускники попередніх шкіл нині успішно навчаються в Острозькій академії на спеціальності «Журналістика»!

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефон для довідок: (050) 339-39-85.

Запис — до  1 жовтня 2014 року включно.