Духовно об'єднана Україна — в об'єднану Європу

На День Європи, 15 травня, в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться масовий захід — християнська акція підтримки європейського вибору України «Духовно об’єднана Україна — в об’єднану Європу», в якому братимуть участь близько 2 000 осіб. Студенти, школярі, священослужителі усіх християнських конфесій України, представники усіх регіонів України, учасники VII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» одночасно читатимуть упродовж академічної години видатну пам’ятку релігійної культури — Острозьку Біблію.