Набір статей VІІІ випуску фахового видання «Наукові записки. Серія «Історичне релігієзнавство»

Кафедра релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» оголошує прийом статей VІІІ випуску фахового видання «Наукові записки. Серія «Історичне релігієзнавство».
Матеріали до VІІІ випуску історико-релігієзнавчого збірника приймаються до 1 червня 2013 р. Вихід збірника заплановано на 1 серпня 2013 р.

Вимоги до оформлення статті:
Обсяг статті — 6–8 сторінок, формат А4, MS Word, шрифт Times New Roman, 12 кегль з інтервалом 1. Вирівнювання — по ширині. Розміри полів: ліве — 30 мм, праве — 20 мм, верхнє — 20 мм, нижнє — 20 мм.
Стаття має містити такі обовязкові елементи:
• постановка проблеми та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
• аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення раніше невирішених частин загальної проблеми, котрим присвячується стаття;
• формування мети статті;
• виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
• висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок з даного напряму;
• перелік використаних джерел та літератури.
Наприкінці статті подається інформація про автора: прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (навчання), посада, домашня адреса (з індексом), контактний телефон, е- mail.

Статті подаються в електронному варіанті на е- mail: kateryna.yakunina@oa.edu.ua.

Для аспірантів, здобувачів обов’язкова наявність наукової рецензії.
Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, що не відповідають вимогам.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 37 Кб