Набір статей до наукового збірника - Наукові записки Національного університету "Острозька академія". Серія: Філософія

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

Кафедра культурології та філософії

Інформаційний лист

Шановні колеги,

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» оголошує набір статей до чергового випуску наукового збірника — Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія: Філософія, який є фаховим виданням ВАК із філософських дисциплін.

Термін прийому статей — до 15 липня 2013 року.

До збірника приймаються статті, які присвячені проблемам:

• історії філософії;
  • філософської антропології;
  • філософії культури;
  • соціальної філософії та філософії історії;
  • етики та естетики;
  • філософії освіти;
  • філософії релігії.

Статті, які подаються на розгляд редколегії повинні бути написані українською або англійською мовою, ретельно відредаговані та оформлені у відповідності до вимог.

На електронну адресу редколегії збірника zbirnyk.filosofia@oa.edu.ua слід надіслати (обов’язково вказати тему електронного листа «Наукові записки. Вип. 14»):

1. Електронну версію статті, оформлену згідно із вимогами (див. нижче). Назва файлу: прізвище автора_стаття.doc

2. Відомості про автора, що включають: Прізвище, ім’я, по-батькові, вчене звання, вчений ступінь, посада, назва установи, поштова адреса, телефон та електронна адреса. Назва файлу: прізвище автора_відомості.doc

3. Електронну версію (скан або фото) рецензії чи рекомендації. Аспіранти та автори без наукового ступеню повинні представити рецензію на статтю від доктора або кандидата філософських наук, засвідчену печаткою установи. Автори із науковим ступенем (кандидати і доктори філософських наук) — виписку із протоколу засідання кафедри філософії ВНЗ (чи підрозділу наукової установи) із підписом завкафедри (завідувача підрозділу), засвідченим печаткою установи. Назва файлу: прізвище автора_рекомендація.jpg (aбо .pdf)

Крім цього, роздруковану версію статті та відомостей про автора, а також оригінал рекомендації чи рецензії слід надіслати традиційною поштою на адресу кафедри культурології та філософії НаУОА:

Кафедра культурології та філософії, Національний університет «Острозька академія», Рівненська обл. м. Острог, вул. Семінарська 2. 35800

За детальнішою інформацією звертатися до:

Дмитра Михайловича Шевчука – тел. 0669300489

Миколи Олександровича Зайцева – тел. 0974960508