VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства у 2013р. проводить VI Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші предмети духовно-морального спрямування.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

Важлива інформація:

Початок о 10 год.

18-19 квітня 2013 року:

учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл

учні професійно-технічних училищ

студенти вищих навчальних закладів

16-17 травня 2013 року:

діти дошкільного віку

учні 1-8 класів загальноосвітніх шкіл

Подання матеріалів (творча робота (малюнок, аплікація, тощо); твір-роздум, есе, журналістське дослідження, наукова робота) та заявок на участь у конкурсі до 15 березня 2013 р.

Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі до м.Острог).

Адреса:  Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800.

E-mail: christian.lab@oa.edu.ua

Web-site: http://www.cristia.org

Web-site: http://www.oa.edu.ua

Тел. 067-104 5737