Відкриття виставки ікон «Мандруючі святі»

13 березня о 15.30 в Підземній мистецькій галереї НаУОА відбудеться відкриття виставки ікон «Мандруючі святі», створених українськими та польськими художниками на II Міжнародному пленері іконопису на Волині.

Іконописний пленер, що вдруге зібрав митців на Волині в мальовничому селі Замлинні (Любомильський район) відбувся 1-14 серпня 2012 за участю польських та українських митців під художнім і науковим керівництвом проф. Романа Василика, завідуючого кафедрою сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Як і вперше в 2011 році, художники 2 тижні спільно творили, поглиблювали свої знання з іконопису, спілкувалися. В результаті їхньої роботи з’явилися цікаві ікони, які після пленеру у форматі виставки мандрують містами України та Польщі. Попередні вернісажі відбулися у Луцьку, Львові, Володимирі-Волинському та Дубно.

З 13 березня ікони будуть представлені у мистецькій галереї НаУОА.

На урочисте відкриття виставки запрошені представники оргкомітету пленеру, до якого увійшли Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку, польська організація „Дорога ікони”, Волинська організація Національної спілки художників України та Львівська академія мистецтв.

Запрошуємо студентів, працівників та гостей НаУОА долучитися до відкриття та цікаво і пізнавально провести час!