Профорієнтаційний тренінг для старшокласників «ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВИБІР МАЙБУТНЬОГО»

Вибір професії — це один із самих важких етапів в житті кожної людини. Адже, саме від нього найчастіше залежить, яким буде наше майбутнє.

Ви хочете, щоб у Вас було все: улюблена робота, успіх і визнання, кар’єрний ріст і забезпечене майбутнє. Чи не так? Як вибрати професію, яка забезпечить успішне майбутнє? Як не помилитися?

Доведено, що ми досягаємо найбільших результатів, коли робимо те, що нам подобається і те, до чого маємо більше здібностей. Залишилося тільки знайти «свою» справу. Як?

Запрошуємо учнів 10-11-х класів взяти участь у тренінгу «Вибір професії — Вибір майбутнього».

Довідки за тел. (098) 30-65-791 (Олександр Вікторович Тимощук)