Он-лайн вікторина з права

Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» оголошує он-лайн вікторину з права.

У вікторині можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій.

Для участі у вікторині потрібно до 31 березня зареєструватися, надіславши повідомлення на електронну пошту pravo@oa.edu.ua.

Повідомлення має називатися «Вікторина-2013» і містити інформацію про учасника:

— прізвище, ім’я, по-батькові;

— освітній заклад та клас, в якому навчається особа;

— місце проживання (населений пункт);

— іншу контактну інформацію.

Усім зареєстрованим учасникам 1 квітня 2013 року буде надісланий перелік питань вікторини.

Відповіді на питання вікторини учасники зможуть надіслати до 15 квітня.

При оцінюванні враховуватиметься активність та повнота відповіді.

Оголошення результатів вікторини та нагородження переможців відбудеться 26 квітня 2013 року в Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, головний корпус університету).

Контакти для додаткової інформації:

e-mail: pravo@oa.edu.ua

тел. (03654) 2-39-30