Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності «Історія»

22 лютого 2014 року (субота) відбудеться інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності «Історія».

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Реєстрація учасників проводиться за телефоном:

(096) 1011112 (Смирнов Андрій Іванович)

або за електронною адресою: kafedra.istorii@oa.edu.ua

Програма заходу

І. 10.00 −10.30 — реєстрація учасників;

ІІ. 10.30 −11.30 — зустріч і знайомство з деканом і викладачами кафедри історії;

ІІІ. 11.30 — 12.30 — екскурсія університетом;

ІV. 12.30 — 13.00 — перерва (кава-брейк);

V. 13.00 — 14.00 — лекційне заняття на тему «Ремесло історика».

Учасники матимуть можливість поспілкуватися із викладачами кафедри історії, випускниками та студентами спеціальності «історія».