IX Всеукраїнський Фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ПРО IX ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

«УЧИТЕЛЬ РОКУ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ-2014»

27-28 березня 2014 року Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

До участі запрошуються вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та ін.

Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» має на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

Конкурсні випробування:

• Для вихователів дошкільних закладів:

1.Письмовий тест на знання Святого Письма. (Учасники пишуть тест під час конкурсу).

2.Презентація заняття для певного віку (за власним вибором).

3.Розв’язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику (на вибір членів журі).

4.Презентація виховного заходу для певного віку (за власним вибором).

• Для вчителів загальноосвітніх шкіл:

2.Презентація уроку для певного класу (за власним вибором).

4.Презентація виховного заходу (факультативного, гурткового заняття) для певного класу (за власним вибором).

• Для викладачів професійно-технічних навчальних закладів:

2.Презентація уроку для певного віку студентів (за власним вибором).

4.Презентація виховного заходу (факультативного, гурткового заняття) для певного віку студентів (за власним вибором).

• Для викладачів вищих навчальних закладів:

2.Презентація практичного заняття (за власним вибором).

І. Тест на знання Святого Письма учасники конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» пишуть в Національному університеті «Острозька академія».

ІІ. Заняття, урок, практичне заняття, виховний захід (факультативне, гурткове заняття) оформити в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту — 14; інтервал — 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє — 20 мм:

1.В друкованому вигляді (1 прим.) надіслати звичайною поштою.

2.Електронний варіант надсилати на E-mail: christian.lab@oa.edu.ua

III. Презентації бажано підготувати в Power Point.

Важлива інформація:

•  Початок о 10 год. 27 березня 2014р.
  •  Подання матеріалів (заняття, урок, практичне заняття, виховний захід (факультативне, гурткове заняття) та заявок на участь у конкурсі — до 20 лютого 2014р.

Адреса:

Лабораторія християнської етики, психології та педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800.

Координатор IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»,

доктор педагогічних наук, професор,

декан гуманітарного факультету