VIIІ Всеукраїнський Фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

Актуальним завданням сьогодення є виховання молоді на християнських моральних цінностях. Усвідомлюючи цю важливу істину, в Національному університеті «Острозька академія» з 1995 року велика увага приділяється духовно-моральному вихованню молодого покоління на основі християнського віровчення.

Одним із заходів, який проводиться в цьому напрямку є щорічні Всеукраїнські фестивалі-конкурси «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

28-29 березня (четвер-п`ятниця) 2013 року Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського Біблійного товариства проводить VIIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» для вихователів дошкільних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, які викладають предмети духовно-морального спрямування та викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів України.

До участі у конкурсі запрошуються вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», та ін.

Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» має на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

Важлива інформація:

• Початок о 10 год. 28 березня 2013р.
  • Подання матеріалів (заняття, урок, практичне заняття) та заявок на участь у конкурсі — до 20 лютого 2013р.

Адреса:
 Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800.

Координатор VIIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»,
доктор педагогічних наук, професор,
декан гуманітарного факультету