Наукова інтернет-конференція «Трудова міграція: історичні витоки, соціальні, економічні та правові аспекти»

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ

УКРАЇНСЬКЕ ІСТОРИЧНЕ ТОВАРИСТВО

Запрошуємо взяти участь у Науковій інтернет-конференції

«ТРУДОВА МІГРАЦІЯ: ІСТОРИЧНІ ВИТОКИ, СОЦІАЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ»,

що відбудеться з нагоди Міжнародного дня мігранта

18 грудня 2013 р.

Організатор — Інститут досліджень української діаспори Національного університету «Острозька академія».

Робота інтернет-конференції планується за такими напрямами:

— Міграційні процеси в сучасному світі;

— Україна у світових міграційних процесах;

— Українська еміграція / Закордонне українство;

— Глобалізація і трудова міграція;

— Соціальні та демографічні наслідки міграції;

— Вплив трудової міграції на соціально-економічні процеси;

— Адміністративно-правове регулювання міграційних процесів в країнах та на міжнародному рівні.

Чекаємо на заявки та доповіді до 1 грудня 2013 року на адресу: diaspora@oa.edu.ua або поштою.

• прийом матеріалів — до 10 грудня 2013 р.

• прийом оплат — до 10 грудня 2013 р.

• публікація та розсилка збірників авторам — січень-лютий 2014 р.

Робочими мовами конференції є українська, англійська.

Про час та форму інтернет-спілкування буде повідомлено після одержання заявок.

Форма заявки та вимоги до публікації додаються.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 47,5 Кб