«Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

Дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів. Мінімум теорії — максимум практичних вправ і корисного досвіду!

•  Як перевірити, чи журналістика — це справді твоє?
  •  Що таке новини і де їх шукати?
  • Як брати інтерв’ю?
  • Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики та літературознавства НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста».

У програмі Школи, окрім занять, — екскурсія Острозькою академією та зустріч із її керівництвом.

По закінченні видається диплом.

Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу при вступі на спеціальність «Журналістика».

Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.

Випускники попередніх шкіл нині успішно навчаються в Острозькій академії на спеціальності «Журналістика»!

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефон для довідок: (050) 339-39-85.

Запис — до 15 лютого.

Група Школи універсального журналіста «В Контакте» — vkontakte.ru