Програма відзначення Шевченківських днів у Національному університеті «Острозька академія»

09 березня 2013 р. (субота)

14.00 — урочисті заходи присвячені Шевченківським дням. (Рівненський академічний український музично-драматичний театр)

11 березня 2013 р. (понеділок)

11.50 — Твори Великого Кобзаря на студентському радіо.

15.30 — Урочиста хода до пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Острозі.

12 березня 2013 р. (вівторок)

18:00 — Літературно-мистецький вечір до Дня народження Т.Г. Шевченка: «Раз добром налите серце ввік не прохолоне...» (Культурно-мистецький центр)

13 березня 2013 р. (середа)

15:30 — Художня виставка «Шевченко-художник: духовний аспект в мистецькій спадщині митця». (Центральний корпус. Підземна галерея)

14 березня 2013 р. (четвер)

14:00 — Літературна вікторина, присвячена життю і творчості Т.Г. Шевченка.