Методологічний семінар «Оповідництво як шлях культуротворення»

Національний університет «Острозька академія»

Кафедра культурології та філософії

Запрошує взяти участь в

МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ — 4

що відбудеться разом із розширеними засіданнями наукових гуртків

«Актуальні проблеми сучасної філософської антропології» (керівник Зайцев М.О.)

та «Актуальні проблеми сучасної філософії та культурології» (керівник Шевчук Д. М.)

Тема для обговорення:

«Оповідництво як шлях культуротворення»

«Оповідництво розкриває смисл, не роблячи помилки його визначення» (Х. Арендт)

«Вважається, що люди творять історії. Насправді все навпаки» (Т. Пратчет)

Із доповіддю виступить Мельник Дарина — студентка маґістерської програми «Теорія літератури» Санкт-Петербурзького державного університету (Росія), випускниця бакалаврату спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія»

Методологічний семінар відбудеться 30 січня 2013 року год. 15-30 ауд. 39

Література для підготовки до семінару:

(матеріали для підготовки можна отримати на кафедрі культурології та філософії)

1. Вальтер Беньямин «Рассказчик»
  2. Михаил Бахтин «Автор и герой в эстетической деятельности»
  3. Ролан Барт «Смерть автора»
  4. Мишель Фуко «Что такое автор?»
  5. Умберто Эко, «Шесть прогулок в литературных лесах»
  6. J. Harris «Fule’s Gold»

Контактні дані: Шевчук Дмитро Михайлович, 066 9300489, dmytro.shevchuk@oa.edu.ua