Програма заходів до Міжнародного дня рідної мови у Національному університеті «Острозька академія»

Програма заходів до Міжнародного дня рідної мови
у Національному університеті «Острозька академія»

18-21 лютого 2013

18-20 лютого (понеділок-середа)

Упродовж дня — Тематична виставка плакатів та мистецьких студентських робіт. Головний корпус, старомонастирський корпус

19 лютого (вівторок)

11.50 — вірші українських поетів на студентському радіо.

20 лютого (середа)

15.30 — творчий вечір «Мова єднає нас». Актова зала