Молодіжний форум «Проектні дні»

З метою формування обласного активу молодих ініціативних людей, охочих працювати на благо регіону та власної самореалізації, на базі Національного університету «Острозька академія» за підтримки заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Губанова 11 травня 2013 року відбудеться молодіжний форум «Проектні дні».

Учасником молодіжного форуму має шанс стати кожен, хто втілював власний проект, намагається це зробити зараз чи тільки планує його реалізацію. Ідеї можуть бути соціальні, бізнесові, мистецькі, благодійні.

Визначатиме найвдаліші проекти журі, у складі якого працюватимуть успішні бізнесмени, відомі письменники, музиканти, спортсмени: Володимир Зубанов, засновник і Президент Благодійного фонду «Схід-Захід: разом»; Олег Каштан, бізнесмен, меценат; Юрій Журавель, художній керівник гурту «От вінта»; Віталій та Дмитро Капранови, директори видавництва «Зелений пес»; Мартиняк Сергій Васильович — Голова ТзОВ «АПГ «Пан Курчак»; Андрій Худо, власник холдингу ФЕСТ, Львівської майстерні шоколаду; Анна Хлістунова, дворазова чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу з плавання; Павло Гудімов, архітектор, дизайнер, колишній гітарист групи «Океан Ельзи».

Учасники матимуть унікальну можливість взяти участь в таких інтерактивних блоках форуму: груповій роботі за методикою проф. Щедровицького (миследіяльнісний підхід); безпосередньо в проектному відборі-пітчингу; пройти психологічне тестування на визначення лідерських, комунікативно-організаційних якостей і підприємницької активності; спробувати як працює поліграф; невимушено поспілкуватися між собою та експертами у форматі вечірки.

На сьогодні взяти участь у форумі зголосилося вже більше сотні охочих. Це молодь не лишень із Рівненщини, а й із Волинської, Івано-Франківської, Сумської, Харківської, Київської, Тернопільської областей.