Набір учасників у навчальну сертифікатну програму з Практичної психології

Кафедра психолого-педагогічних дисциплін оголошує набір учасників у
навчальну сертифікатну програму з Практичної психології !

ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ
• Засвоїти прикладні методи психологічного консультування, дитячої психології, психодрами, арт-терапії (ізотерапія, піскова терапія, казкотерапія тощо), тілесно-орієнтованої психотерапії.
• Глибше зрозуміти для себе природу основних почуттів, емоцій, переживань (провина, образа, страх, втрата, ревнощі тощо).
• Отримати власний клієнтський досвід (індивідуальна/групова терапія).
• Розширити професійну компетенцію та значно підвищити можливість працевлаштування/просування по службі.
• Стати Успішним, чим би Ви не займалися!

ПО ЗАКІНЧЕННЮ ПРОГРАМИ УЧАСНИКИ ОТРИМУЮТЬ СЕРТИФІКАТ Національного університету «Острозька академія» ПРО ДОДАТКОВУ ОСВІТУ

Учасниками сертифікатної програми можуть бути всі бажаючі, що здобувають, або вже мають базову вищу освіту.

Дата початку занять: 13-14 квітня, 2013р.
Частота зустрічей: 1 раз на місяць у суботу та неділю
Час проведення: з 10:00 до 19:00 год.
Місце проведення: НаУОА
Форма роботи: навчально-тренінгова група
Кількість учаників—10-15
Тривалість навчання—2 роки

УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ ЗМОЖУТЬ ОВОЛОДІТИ МЕТОДАМИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА НАВЧИТИСЯ ЗАСТОСОВУВАТИ ОТРИМАНІ ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ У ОСОБИСТОМУ/ПРОФЕСІЙНОМУ ЖИТТІ!
ПРОГРАМУ ПРОВОДЯТЬ ПРАКТИКУЮЧІ ПСИХОЛОГИ, ПСИХОТЕРАПЕВТИ
УМОВИ УЧАСТІ за Тел. 050 3754576 /067 3607225, Марія E-mail: pract.psychology@gmail.com

Прямуйте назустріч Вашому успіху!