Круглий стіл на тему: «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Рівненщини напередодні підписання Угоди про Асоціацію»

Школа політичної аналітики «Поліс» спільно з Центром політичних досліджень НаУОА

запрошують

усіх зацікавлених експертів та представників ЗМІ

до участі у «круглому столі» на тему:

«Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування Рівненщини напередодні підписання Угоди про Асоціацію»

Захід відбуватиметься в рамках проекту «Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування регіонів напередодні підписання Угоди про Асоціацію», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у співпраці з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ), другою робочою групою Української національної платформи Східного Партнерства та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». «Круглий стіл» має на меті розпочати неупереджену дискусію щодо переваг та викликів для Рівненської області від створення Поглибленої та Всеосяжної Зони Вільної Торгівлі з ЄС (ПВЗВТ), окреслення та обговорення можливих наслідків для економіки регіону та окремих галузей. У заході братимуть участь депутати, представники бізнесу, місцевої влади, громадських організацій, профспілок, партійних організацій, науковці.

Захід відбудеться 6 листопада 2013 року у приміщенні Центру релігієзнавства НаУОА ( м. Острог, вул. Ревкомівська, 10). Початок о 14:00. Тривалість заходу — 2 год.

Контактна особа: Мацієвський Ю.В., тел.: 066 145 20 61