Конкурс молодих ораторів «Хто володіє інформацією – той володіє світом»

Любі школярі та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у Конкурсі молодих ораторів на тему

«Хто володіє інформацією — той володіє світом»

Конкурс відбудеться 27 лютого 2013 р. з ініціативи кафедри документознавства та інформаційної діяльності в Національному університеті «Острозька академія» (м. Острог).

Участь у конкурсі можуть взяти учні-старшокласники та студенти, які до 18 лютого надішлють заповнену анкету учасника на електронну адресу rutor_OA@i.ua (бланк анкети додається).

Регламент промови — 3-5 хвилин.

Будемо раді Вас бачити та чути!

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНКУРСУ

• Прізвище, ім’я, по батькові
  • Навчальний заклад
  • Клас/ Курс+спеціальність