Науково-практичний семінар «Онлайн-медіа: проблематика та перспективи розвитку»

Кафедра журналістики Національного університету «Острозька академія» запрошує до участі у Науково-практичному семінарі «Онлайн-медіа: проблематика та перспективи розвитку»

Семінар відбудеться 6-7 лютого 2013 року

Наукова проблематика семінару:

1. Онлайнова журналістика в контексті світових масово-комунікативних процесів.
  2. Властивості та характеристики онлайнових медій
  3. Типологія онлайн-ЗМІ
  4. Проблеми ідентифікації Інтернет-ЗМІ
  5. Особливості аудиторії онлайнових ЗМІ
  6. Етичні виклики у діяльності онлайнових медій
  7. Сучасні українські та закордонні медіа проекти
  8. Проблеми та перспективи розвитку онлайнових медій

Практична частина семінару:

Презентації внутрішніх та міжнародних онлайнових платформ:

Після проведення семінару передбачається публікація доповідей.

Заявки на участь у семінарі (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, контактні адреси) та анотації запланованих виступів (до 800 знаків) прохання надсилати на електронну адресу nvm86ster@gmail.com, вказавши темою листа “Семінар”.

Термін подачі матеріалів – до 1 лютого.

Адреса оргкомітету:

вул. Семінарська, 2, м.Острог,