Всеукраїнський науковий семінар «Актуальні проблеми української неографії»

Лексикографічна лабораторія «Острозький неограф» (кафедра української мови і літератури) Національного університету «Острозька академія» спільно з Інститутом української мови Національної академії наук України та неографічною лабораторією «NEOLEX-Рівне» (кафедра української мови ім. професора К. Ф. Шульжука) Рівненського державного гуманітарного університету з ініціативи доктора філологічних наук, професора Г. М. Вокальчук та за особистої підтримки доктора психологічних наук, професора, Героя України І. Д. Пасічника проводять Всеукраїнський науковий семінар «Актуальні проблеми української неографії».

Семінар є результатом тісної наукової співпраці неологів Рівненщини з Інститутом української мови НАНУ упродовж 2008–2012 рр., у результаті чого було видано 6 випусків лексикографічної серії «Українська індивідуальна-авторська неографія».

Мета заходу – активізувати науково-дослідну роботу в галузі української неології та індивідуально-авторської неографії з метою підготовки до друку «Словника авторських лексичних новотворів українських поетів ХІХ–ХХІ століття» та наступних випусків вищезгаданої серії.

Семінар відбудеться в два етапи: 21 лютого (Рівненський державний гуманітарний університет – відкриття, пленарне засідання) – 22 лютого (Національний університет «Острозька академія» – підбиття підсумків, закриття).

За додатковою інформацією звертайтеся:

Максимчук Віталій Васильович, е-мейл: vitalykmaks@gmail.com