Набір статей до фахового збірника Наукові записки. Серія «Психологія та педагогіка» Випуск 23

Національний університет «Острозька академія»

Кафедра психолого-педагогічних дисциплін

планує видання наступного випуска збірника «Наукові записки. Серія «Психологія та педагогіка» Випуск 23 (видання згідно вимог ВАК України). Видання збірника є періодичним. Матеріали, подати до 01.04.2013 р.,

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Статті повинні відповідати вимогам Постанови Президії ВАК України з урахуванням таких необхідних елементів:

•  постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
  •  аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується запропонована стаття;
  • формулювання мети статті (постановка завдання);
  •  виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  •  висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок з цього напрямку.

Наукові статті надсилаються на адресу оргкомітету в одному примірнику з підписами авторів та в електронному варіанті (формат RTF, ODT або DОС) на СD-диску.

Електрона пошта: kafedra.psykhologii@oa.edu.ua

Матеріали статей необхідно подати (надіслати) за адресою:

35800 Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2 Національний університет «Острозька академія», Кафедра психолого-педагогічних дисциплін

За детальнішою інформацією звертатися до:

(050) 375-45-76 (Марія Анатоліївна Шугай)
(096) 222-48-83 (Наталя Петрівна Кулеша)

Інформаційний листІнформаційний лист

Файл .doc, 46 Кб