Набір статей до фахового видання «Наукові записки. Серія «Економіка»

Міністерство освіти і науки України

Національний університет «Острозька академія»

Економічний факультет

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Національний університет «Острозька академія» запрошує Вас до публікацій у Наукових записках Національного університету «Острозька академія». Серія «Економіка», який рекомендований як фахове видання в галузі економічних наук (Постанова президії ВАК України № 01-05/3 від 14.04.2010 р.).

Видання збірника є періодичним. Матеріали, які подані до 01.12.2013р., будуть опубліковані у випуску 24.

Ті матеріали, які надійдуть до оргкомітету після 01.12.2013р. будуть опубліковані у випуску 25, орієнтоване видання якого заплановано на квітень 2014 р.

Тематичні напрямки:

1. Сучасні проблеми економічної теорії, менеджменту та маркетингу.

2. Реформування бюджетної та податкової системи України.

3. Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України.

4. Розвиток фінансово-кредитних відносин.

5. Теорія і практика обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання.

6. Актуальні питання економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій.

Всі матеріали надсилати в електронному варіанті на адрес olha.kryvytska@oa.edu.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (067)915-77-12 Кривицька Ольга Романівна.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 62,5 Кб