Конкурс наукових робіт «Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України»

Національний університет «Острозька академія»

Факультет міжнародних відносин

Кафедра міжнародних відносин

запрошують Вас взяти участь у відкритому конкурсі наукових робіт учнів і слухачів випускних класів шкіл, ліцеїв та гімназій

«Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України»

Пріоритетні дослідницькі проблеми:

• Актуальні питання історії міжнародних відносин та зовнішньої політики та інтереси України;
  • Країнознавство і туризм та інтереси України; Геополітика та інтереси України;
  • Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України;
  • Проблеми міжнародного права та інтереси України ;
  • Актуальні питання міжнародних економічних відносин та інтереси України;
  • Міжнародна інформація та інтереси України.

Для участі у конкурсі необхідно до 28 лютого 2013 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету заявку учасника (форма додається) і текст роботи.

Конкурс проводиться у два тури. Переможці першого туру визначаються до 15 березня 2013 р. і запрошуються на фінальну частину (другий тур) до Національного університету «Острозька академія». Таким особам покриваються витрати на проїзд (залізницею, автобусом), а переможців конкурсу чекають нагороди: пам’ятні призи із символікою Національного університету «Острозька академія» та грошові премії.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 760 Кб