Круглий стіл: «Наслідки міжнародної інтеграції: досвід Польщі і дилема України»

Круглий стіл: «Наслідки міжнародної інтеграції: досвід Польщі і дилема України»

Організатори-учасники: Студентське Коло міжнародних відносин ПВШЗ ім. Шимона Шимоновича (Польща, м. Замосць), «Школа політичної аналітики «Поліс» факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія» (Україна, м. Острог).

Час та місце проведення: 8-9 листопада 2013 року, Національний університет «Острозька академія».

Робочі мови «круглого столу»: польська та українська.

Кількість безпосередніх учасників — 14 (по 6 студентів з кожної сторони, а також 2 модератори-викладачі).

План роботи:

Четвер, 7 листопада

16.00 — 18.00 год. — приїзд та поселення учасників з польської сторони.

19.00 — 20.00 — вечеря.

з 20.00 — знайомство та неформальне спілкування учасників.

П’ятниця, 8 листопада

9.00 — 9.45 — сніданок

10.00 — 10.30 — зустріч з ректором проф. І.Д. Пасічником та деканом факультету політико-інформаційного менеджменту доц. А.І. Рибаком.

10.30 — 12.00 — засідання «круглого столу».

Тема дискусії: «Роль Росії в дилемі України: бачення з Польщі та з України».

12.00 — 12.30 — перерва «на каву».

12.30 — 14.00 — засідання «круглого столу».

Тема дискусії: «ЄС як етап розвитку європейської цивілізації: що далі?»

14.15 — 15.00 — обід.

15.15 — 16.15 — засідання «круглого столу». Тема дискусії: «Чи стане Україна повноправним членом європейської спільноти?».

16.30 — 17.30 — екскурсія по Національному університету «Острозька академія».

19.00 — 19.45 — вечеря.

з 20.00 — неформальне спілкування учасників круглого столу.

Субота, 9 листопада

9.00 — 9.45 — сніданок.

10.00 — 13.00 — екскурсія по м. Острозі.

13.30 — 14.00 — обід.

15.00 — від’їзд учасників з польської сторони.