Конференція «Європейська місія України»

Національний університет «Острозька академія»

Рівненська обласна державна адміністрація

Благодійний фонд «Україна славетна»

ПРОГРАМА

конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА МІСІЯ УКРАЇНИ»

(2-й етап конференції «Місія України в сучасному світі»)

21 листопада 2013 р.

9.00 — 10.50 — реєстрація

10.50 — 14.00 — пленарне засідання (актова зала)

• Вітальне слово Пасічника І. Д., професора, ректора Національного університету «Острозька академія», Героя України.

• Вітальне слово Сороки М. П., професора, ректора Національного університету водного господарства та природокористування, Заслуженого працівника сільського господарства України, народного депутата України.

• Виступ Ющенка В. А., третього Президента України.

Доповіді

• Толстоухов А. В., почесний президент Фонду сприяння розвитку мистецтв України Сучасна політика: якою їй бути

• Фейда Умар, професор Синцзянського університету (Китай) Україна і китайська перспектива

• Брейден Спейтон, студент університету Карлтон (м. Оттава, Канада) Місце України в світі. Погляд з Канади