III НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНВЕНТ МАСПН (УКРАЇНА)

Міжнародна Асоціація Студентів Політичної Науки (Україна)
Національний університет «Острозька Академія»
Факультет політико-інформаційного менеджменту
Кафедра політології
Школа політичної аналітики «Поліс»

III НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНВЕНТ МАСПН (УКРАЇНА)

Тема: «ПРАВІ ТА ЛІВІ ІДЕОЛОГІЧНІ ПРОЕКТИ УКРАЇНИ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА РЕТРОСПЕКТИВИ»

Де: м. Острог, Національний університет «Острозька Академія»

Коли: 27-28 квітня 2013 року

Організатори: Міжнародна організація студентів політичної науки (Україна) Факультет політико-інформаційного менеджменту НаУОА Громадська організація Школа політичної аналітики «Поліс» Кафедра політології НаУОА

До участі запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених у галузі дослідження політики. В рамках Конвенту планується проведення лекцій та круглого столу, де буде проходити обговорення політичної ситуації в контексті правих та лівих ідеологічних проектів та їх майбутнього в Україні.

Програма конференціїПрограма конференції
Файл .doc, 110 Кб