Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з історичних наук

Повідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році» № 1281 від 09.09.2013 р. Національний університет «Острозька академія» призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Історичні науки».

Умови проведення конкурсу

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи (не більше 2 авторів) вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації. На конкурс подаються не більше трьох кращих наукових робіт — переможців І туру конкурсу відповідного напрямку.

Наукові роботи, оформлені згідно з Положенням, просимо направити до 20 січня 2014 (за поштовим штемпелем) на адресу університету:

Національний університет «Острозька академія»

Кафедра історії (на конкурс) вул. Семінарська, 2,

м. Острог, Рівненська обл., 35800

Секретар галузевої конкурсної комісії:

викладач кафедри історії НаУОА

канд. істор. наук Марчук Володимир Станіславович. Тел.: 0977060014