І Міжнародна науково-практична заочна інтернет-конференція «Реабілітація осіб з адиктивною поведінкою на засадах християнської психології»

Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія», наукова лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки запрошують викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної заочної інтернет-конференції «Психологічні особливості реабілітації осіб з адиктивною поведінкою на засадах християнської психології», яка відбудеться 15 квітня — 29 травня 2013 року.

30-31 травня відбудеться виголошення доповідей учасників інтренет конференції у Національному університеті «Острозька академія»

Напрямки роботи конференції:

1. Чинники, що впливають на формування адиктивної поведінки молоді

2. Духовний, психологічний, соціальний та фізіологічний стани осіб з адитивною поведінкою.

3. Інституції, що здійснюють оздоровлюючий вплив на осіб з адиктивною поведінкою (сім’я, школа, лікарня, друзі, виробничий колектив, церква, громада)

4. Оздоровлення осіб з адиктивною поведінкою: відмінності традиційної психології і християнської психології

5. Форми, методи і засоби оздоровлення осіб з адиктивною поведінкою на основі християнської психології

6. Соціальна адаптація осіб, які звільнилися від впливу психоактивних речовин.

7. Профілактика залежностей осіб від психоактивних речовин

Форми участі у конференції: Розміщення тез і статей на сайті наукового блогу Національного університету «Острозька академія» з інформацією. Тези і статті будуть опубліковані в електронному та паперовому збірниках матеріалів конференції.

Учасники конференції отримають сертифікат про участь у міжнародній конференції. Оргкомітет конференції розмістить матеріали конференції на науковому блозі Національного університету"Острозька академія" за адресою: naub.oa.edu.ua (розділ «конференції»).

За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів, який через два тижні після проведення конференції буде розміщено у PDF-форматі на науковому блозі НаУОА. Вартість розсилки паперового збірника матеріалів конференції по Україні входить в організаційний внесок.

Робочі мови конференції— англійська, українська, російська, польська.

Матеріали просимо надсилати з 15 квітня до 29 травня 2013 р.

Матеріали просимо надсилати електронною поштою на адресу: pasechnik7@mail.ru (назва файлу за прізвищем автора)

Відскановану копію або ксерокс квитанції про сплату оргвнеску надсилати за адресою: pasechnik7@mail.ru

Координатори конференції:

Інформаційний листІнформаційний лист