ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку»

12-13 квітня 2013 р. м. Острог

Тематичні напрямки роботи конференції:

• Модернізація бюджетної, податкової та соціальної політики держави
• Функціонування фінансових посередників у ринкових умовах
• Особливості функціонування підприємств в умовах ринку
• Розвиток маркетингу в умовах ринку
• Облік, аналіз і аудит в ринковій економіці
• Математичні моделі та інформаційні технології в економіці
• Інтеграційні процеси у світовій економіці

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Адреса оргкомітету: Економічний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл., 35800

За довідками звертатись:

Недзведовська Ольга Євгеніївна тел. (097) 553-83-85