ХІІІ Міжнародна наукова конференція Universum humanum: антропоцентризм як методологічна засада наукового дослідження (до 150-рiччя В.І.Вернадського)

Національний університет «Острозька академія»
Університет ім. Я. Кохановського в м. Кельце (Польща)
Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка
Альманах «Studia methodologica»

Запрошують до участі у
ХІІІ Міжнародній науковій конференції
Universum humanum:
антропоцентризм як методологічна засада наукового дослідження
(до  150-рiччя В.І.Вернадського)
у рамках постійно діючого
МІЖНАРОДНОГО МЕТОДОЛОГІЧНОГО СИМПОЗІУМУ
«ОБ’ЄКТ І СУБ’ЄКТ ГУМАНІТАРНОГО ПІЗНАННЯ»

що відбудеться 20-24 травня 2013 року у Національному університеті «Острозька академія». Заїзд — 19 травня, від’їзд — 25 травня.

До участі у конференції запрошуємо представників усіх наук, філософів і митцiв. Виступи проходять у формі вільної дискусії, що супроводжує доповідь з моменту її початку. Інтердисциплінарний характер симпозіуму передбачає доступність викладу інформації, плюралізм підходів та толерантне ставлення до опонентів.

Допускається участь у симпозіумі без виступу.
Робочі мови — українська, російська, польська.
Усі учасники конференції мають можливість опублікувати свої доповіді в альманасі «Studia Methodologica» (визнаний фаховим ВАК України з філології).

Заявки надсилати на адресу algall@ukr.net

Координатор конференції від Острозької академії завідувач кафедри теорії мови та літератури факультету романо-германських мов доктор філологічних наук професор Олександр Леонідович Глотов