VIII Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ: МОВА — КУЛЬТУРА — ОСОБИСТІСТЬ»,

яка відбудеться у Національному університеті «Острозька академія» на факультеті романо-германських мов 3 −4 квітня 2014 року.

Тематика секційних засідань:

1. Когнітивні аспекти міжкультурного спілкування.

2. Лексична, фразеологічна та фреймова семантика.

3. Мовний та мовленнєвий матеріал у його структурній та стилістичній інтерпретації.

4. Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної культури.

5. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.

6. Корпусні та лексикографічні технології опису мовної системи та термінознавства.

7. Літературознавство та міжкультурна комунікація.

8. Актуальні проблеми сучасного перекладознавства.

Workshops:

Презентація наукових проектів:

1. науково-дослідної лабораторії «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції».

2. науково-практичної лексикографічної лабораторії «LEXILAB».

Детальніша інформація у прикріпленому інформаційному листі

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 313,5 Кб