Наукова конференція, присвячена 1025-річчю хрещення Київської Русі

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ЛАБОРАТОРІЯ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ, ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ

Шановні колеги!

11 вересня 2013 року, о 14.00 в актовій залі Національного університету «Острозька академія» пройде наукова конференція, присвячена 1025-річчю хрещення Київської Русі

У програмі:

Презентація книги професора Кралюка П.М. «Прийняття і сприйняття християнства в Русі-Україні»

Наукові доповіді, виступи

Координатор конференції Власова С.Б.( 067 104 5737 )