ІХ Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок

про ІХ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок

1. Загальні положення

1. Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок відбувається щороку в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

2. Засновником фестивалю є актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

3. Організатором фестивалю є настоятель та актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

2. Мета фестивалю

Фестиваль колядок та щедрівок проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом; обміну досвідом роботи із залучення молодого покоління до збереження народних традицій та обрядів.

3. Учасники фестивалю

Для участі у фестивалі запрошуються творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України (вікових обмежень немає).

4. Порядок проведення фестивалю

1. ІХ Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок буде відбуватися в суботу, 25 січня 2014 року в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» за адресою: 35800 Рівненська область, м. Острог, вул.Семінарська, 2:

9:00 — заїзд учасників;

10:00 — виступ творчих колективів.

2. Підготовчу роботу щодо організації та проведення фестивалю здійснює актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» та волонтери.

3. Проведення фестивалю буде відбуватися також в режимі онлайн.

4. Організаційний комітет

Оргкомітет зобов’язується:

— розробити положення про фестиваль;

— провести рекламно-інформаційну роботу;

— підготовити сценарій фестивалю;

— організувати перебування учасників фестивалю в м. Острозі;

— забезпечити охорону та громадський порядок під час проведення заходу;

— залучити спонсорську допомогу для організації фестивалю;

— підготовити дипломи для нагородження учасників фестивалю.

5. Умови участі у фестивалі

1. У фестивалі можуть брати участь творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України.

2. Учасники фестивалю представляють не більше трьох різдвяних піснеспівів.

3. Виступи можуть виконуватись як a cappella, так і з супроводом.

4. Заяви на участь у фестивалі прийматимуться до 17 січня 2014р., звертатися за тел. 096-424 34 94 (Юлія Полонська, регент), 096-943 10 48 (Олег Матвіїв, староста храму).

6. Нагородження

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними відзнаками.

Настоятель студентсько викладацького

храму преп. Федора Острозького