Набір статей до наукового збірника – Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія: Історичні науки

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

Кафедра історії

Шановні колеги!

Термін подачі матеріалів до «Наукових записок НаУОА (серія історичні науки)» — до 1 січня кожного року.

Збірник входить до переліку фахових видань з історичних наук (постанова ВАК України від 10.03.2010 № 1-05/2).

Вимоги до оформлення статті:

Обсяг 10–20 сторінок (разом із бібліографією), формат А4, MS Word, шрифт Times New Roman, 14 кеглем з інтервалом 1,5. Вирівнювання — по ширині. Розміри полів: ліве — 30 мм, праве — 15 мм, верхнє — 20 мм, нижнє — 20 мм. Лапки потрібно набирати однакові по всій статті — "".

Стаття має містити такі обов’язкові елементи:

• постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;

• аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано вирішення представленої проблеми, та на які спирається автор;

• виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;

• формулювання цілей статті (постановка завдання);

• виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;

• висновки даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

За докладнішою інформацією звертайтесь до редколегії за адресою: 35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія», кафедра історії, тел. +380961011112, e-mail: kafedra.istorii@oa.edu.ua

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 42,5 Кб