Науково-практична конференція за міжнародної участі: «Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ДЕМОКРАТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА»
спільно з
ІНСТИТУТОМ ГЛОБАЛЬНИХ СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»
за сприяння
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

запрошують представників педагогічних кадрів середніх та вищих навчальних закладів, молодих науковців, лідерів молодіжних громадських організацій
до участі
у Першій науково-практичній конференції за міжнародної участі на тему:
«Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід»

яка відбудеться

19 червня2013 року

у НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

за адресою вул. Семінарська 2, м. Острог, Рівненської області

В рамках конференції планується робота секцій за такими напрямами:

1) Громадянська свідомість та позиція української молоді в контексті сучасного політичного дискурсу;
2) Нові цінності та пріоритети громадянської освіти;
3) Проблеми ефективності громадянської освіти в Україні та шляхи їх подолання;
4) Інноваційні методи викладання у громадянській освіті;
5) Потенціал молодіжних організацій в контексті формування активної громадянської позиції молоді;
6) Особливості та адаптація зарубіжного досвіду у сфері громадянської освіти та виховання.

Матеріали конференції будуть опубліковані окремим Збірником.

До друку приймаються матеріали, які відповідають вимогам ВАК України до наукових публікації, а також есе, які мають науково-практичну цінність.
Вимоги до публікацій:
1) шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5;
2) обсяг статті — від 10 до 25 сторінок, есе — до 10 сторінок;
3) мова публікації: українська, російська, англійська, польська;
4) посторінкові посилання на використані джерела та літературу;
5) наукова стаття повинна містити:
- українською (або російською / польською) та англійською мовами: відомості про автора (ПІБ, місце роботи /навчання, за наявності науковий ступінь), назву, коротку анотацію, ключові слова;
- формулювання дослідницької проблеми;
- актуальність дослідження;
- мету і завдання дослідження;
- опис джерельної бази;
- виклад основного матеріалу;
- висновки;
- список використаних джерел та літератури;
- контактна інформація автора (авторів) — електронна пошта, поштова адреса, телефон (не публікується, використовуються організаторами виключно для комунікації з авторами);
6) структура есе довільна, однак обов’язковим є визначення актуальності проблеми та практичне значення висновків;
7) формат збереження статті — текстовий редактор Word 97-2007; у назві файлу вказати прізвище автора, на приклад, civicedu_Petrenko.doc).

Кінцевий термін подачі заявок та статей — 20 квітня 2013 року. Матеріали, що надійдуть пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть. Про відповідність надісланих матеріалів та прийняття до друку авторам повідомлятимуть у 10-денний термін. Якщо протягом цього терміну підтвердження отримання статті не надійде, прохання звернутися до організаторів конференції за вказаною контактною адресою.
Матеріали статей та есе авторам не повертаються.

Робочі мови конференції — українська, російська, англійська, польська

Публікація статей у збірнику матеріалів конференції за умови їх відповідності вище зазначеним критеріям є БЕЗКОШТОВНОЮ. Витрати на проїзд (автобусами та залізничним транспортом економ-класу за наявності квитка) ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК ОРГАНІЗАТОРІВ КОНФЕРЕНЦІЇ; учасники конференції також ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМУТЬСЯ харчуванням під час конференції. Можлива дистанційна форма участі у конференції, про її умови буде повідомлено учасників за окремим запитом до організаторів.

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Заявки на участь у конференції та матеріали публікацій надсилати електронною поштою на адресу Громадської організації «Центр демократичного лідерства» leadership.ukraine@gmail.com.

Контактна особа: Батіщева Ольга Сергіївна. Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою електронної пошти, а також за телефонами 091-3043889 та 091-3343889.

Прохання надіслати заповнену заявку на електронну адресу (з відміткою у темі повідомлення «заявка на участь у конференції») до 1 березня 2013 року:

Leadership.Ukraine@gmail.com

Заявка на участьЗаявка на участь
Файл .doc, 34 Кб