ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток»

17–18 травня 2013 р.

м. Острог

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Реформування бюджетної та податкової системи України.
  2. Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України.
  3. Розвиток фінансово-кредитних відносин.
  4. Теорія і практика обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання.
  5. Актуальні питання економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій у фінансах

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За довідками щодо конференції звертатись:

Недзведовська Ольга Євгеніївна - тел. (097) 553-83-85

Е-mail: olga.nedzvedovska@oa.edu.ua