Всеукраїнська конференція «Феномен Василя Стуса»

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Національний університет «Острозька академія»
Кафедра української мови і літератури

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у
Всеукраїнській конференції «Феномен Василя Стуса»,
яка відбудеться 4-5 квітня 2013 року в м. Острозі Рівненської області.

Передбачається робота секцій:

•  Філософсько-світоглядні основи творчості Василя Стуса
  •  Мова і стиль творів Василя Стуса.
  •  Василь Стус у літературних та ідеологічно-політичних аспектах
  •  Василь Стус і сучасна література
  •  Методичні аспекти вивчення творчості В. Стуса у загальноосвітній та вищій школі.
  •  Актуальні питання літературознавства

Запрошуємо аспірантів і науковців. Для участі у конференції необхідно надіслати заявку на електронну адресу nachtigal2006@ukr.net

Додаткові питання за тел. 0984304939 Роман Анатолійович.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 27.7 Кб