Екзамени на одержання дипломів з іспанської мови (dele)

24 травня екзаменаційний центр Інституту ім. Сервантеса в Національному університеті «Острозька академія» проводить екзамени на одержання дипломів з іспанської мови (dele)

рівнів А1, А2, В1, В2 та С1.

Запис проводиться до 19 квітня.

Телефони для довідок:+38 0963076640; +38 0997291208;

електронна пошта olha.pelypenko@oa.edu.ua

Контактна особа: Пелипенко Ольга Олександрівна.

Зразки тестів можна подивитися тут: http://diplomas.cervantes.es/informacion/modelos_examen_audios.html